Merhaba Arkadaslar Bisey Sorucaktim

Mervedeniz159

quote here.
Benim bir ablam kendi kedisinin malzemelerini bana vericek kendi kedisi kacmisama herhangi bir hastaligi vesayre yokmu asilarida tammis bana veya kedilerime birsey bulusirmi sizce bisey olsgumu sanmiyorum temizmis ama iyice temizleyip kullansam olur mu acaba ?

8 CEVAP

pamuk18pamuk

Anladım rica ederim

pamuk18pamuk

Aşıları tam ve herhangi bir hastalığı yoksa iyice temizleyin bir şey olmaz diye düşünüyorum

Mervedeniz159

Tesekkur ederim bende oyle duusunuuorun ama yinede icim rahat etmedi sorayim dedim

Mervedeniz159

Tesekkur ederim bende oyle duusunuuorun ama yinede icim rahat etmedi sorayim dedim

Mervedeniz159

sudenazzzzz

bende bişe olucanı sanmıyorum hasta değilse sorun olmaz ama sen güzelce bi yıka

Mervedeniz159

Sagol canim

Zeynooo

Iyice dezenfekte edin . Hiç birsey olmaz