Zeytinyağı

efruzg

Yavru kediye zeytinyağı vermek ne kadar doğrudur?
Zararı var mıdır?

9 CEVAP

BlindCat

Nasıl niye veriyorsunuz

efruzg

Kabızlık sorunu olmasın diye. İnternette araştırdım ama pek bilgi yok :(

pamuk18pamuk

İnternette bir yerde gördüm ne kadar doğrudur onu da bilmiyorum ama birisi yazmış veterinerimiz bir çay kaşığı önerdi diye ama tabi tam bir bilgi bilmiyorum yazan kişi dışkıda kan görmüş. Bu arada kabızlık sorunu olmasın diye yazmışsınız ama kabızlık sorunu yoksa yapmanıza gerek yok bence

efruzg

O çay kaşığını bende gördüm zaten ondan başka bilgi de yok :/ .. teşekkür ederim..

KedimVar

Şu an kabızlık sorunu yoksa vermeye de gerek yok zaten. Ama varsa birkaç damla verebilirsiniz.

Zeynooo

Ben 3 damla vermiştim. Birdaha da vermedim . Çay kaşığı fazla olur bence

Benim1kedimvar

Bizim hekimimiz de önerdi çay kaşığı şeklinde ama benim kedim büyük yani yavru da nasıl bir etki verir bilmiyorum Bu arada acaba Çay kaşığını yazan ben miyim merak ettim

Benim1kedimvar

Tamam baktim ben degilmisim.

efruzg

:D :D