Kedim Yemek Yemiyor

sudenazzzzz

ablamın kedisi geldinden beri yemek yememeye başladı kedim balık ginbi ürlerde versem yemiyo ve bana tıslıyo napmalıyım kardeşimn kedisi oldu için 1 kaç ay bende kalıçak sizce nap malıyım ve çok zayıfladı

8 CEVAP

forbidden

Oyunla yedirmeyi deneyebilirsin. Oyunun belli bölümlerinde avucunu boş halde uzatıp koklamasını bekle. birkaç tekrardan sonra avucunda kuru mama varken aynı hareketi yap. işe yarayacaktır.

sudenazzzzz

teşekürler

Selam benim kizim son bir haftadir istahtan kesilmisti veterinere goturmeden once iki tane yumurta harsladim sarisini zorla yedirdim kucagima uzattim agzini acarak midesini doldurmaya calistim biraz sabah olunca veterinere goturdum iki igne ilac ve iki ayri vitaminli mama cesidi aldim suan yemeye basladi kendime yemek pisirmeyen ben et dograyip tavada pisirip kendi basina yemesini izliyorum buyuk bi zevkle

Istahsizligin baslica sebepleri rahatsizlik pisikoloji ve sicak hava eve baska kedi getirmediysen son zamanlarda pisikolojiyi gecelim klima varsa ve serinse, sicakta demiyelim geriye kalan rahatsizlik ola bilir onun sevdigi yemekten yap ver yemezse zorla yedir salam et gibi yiye bilecegi seyleride esirgeme yerse sayet 5 tl gozden cikar butun bi salami bitirine kadar ver yoksa veterinere verecegin 100 tl ve uzeri muayene igne vitamin bedelini gozden cikart

sudenazzzzz

TEŞEKÜRLER

Aaa aciklamayi okumamistim sade istah sandiydim ikamet degisikligi dolayisiyla pisikolojik sorunlar yasiyo :(( kendi sahibini ozluyo cunku ona yogun ilgi gostermen gerekiyo size iyice alismasi icin vede mumkunse ablan arada gelip ziyaret etmeli ayrica hirlayip tislasada siz kesinlikle korkutmayin

sudenazzzzz

Ablam gelemez.çünkü çok uzak

KedimVar

Bir şey yemiyorsa siz zorla da olsa vermeye çalışın. Hiç yemiyorsa yaş mamayı ezip şırıngayla verin aç kalmasın.