Soğan

Ayseenur10

Arkadaşlar yemek yaparken tavuğun kokusunu alınca kedim durmamış istemiş. Kavrulmuş soğan ve tavuğun bir olduğu tencereden biraz tavuk alıp yıkatıp temiz suyun içine koyarak tavuk vermişler. Soğan yememiş yAni ama tavuk soğanla pişmiş bende internette okuyunca soğanın zararlı olduğunu gördüm. Bir şey olur mu? Bilginiz var mı

4 CEVAP

Phoenix3

Evet soğan ve sarımsak kedi ve köpeklerde toksik etki yaratıp zehirleyebiliyor onları fakat 1 defaya mahsus olmak üzere olduğu ve pişmiş olduğu için sorun olmaz zaten yememiş kendisi de merak etmeyin

Ranayilmaz

Bir şey olmaz zaten yıkayıp vermişsiniz

Ayseenur10

Teşekkür ederim 🙏

Hilalllllll

Annem bir keresinde menemen vermiş hepsini yemiş bişey olmadı