Kedi Maması Tavsiyesi

fidanaran

Anket

Hill's
(4 oy)
Advance
(11 oy)
Toplam (15 oy)

Arkadaşlar kedimin mamasını değiştirmeyi düşünüyorum hills ve advance arasında kararsız kaldım. Şuanda kullandığımız mamada tüy dökme problemi ve dışkıda koku problemi var bunları önleyecek bir mama olsun istiyorum. Bu iki mama dışında da önerebileceğiniz bir mama varsa yorum olarak yazarsanız sevinirim. (not: nd,acana gibi çok pahalı mamalar alamam)

10 CEVAP

simbakedi

bozita kullandim ben memnun kaldim

mrcasper

hills yerine advance tercih etmelisin advance içerik olarak hills ten daha iyi olsa da bu fiyatlara çok daha iyi içerikli mamalar var (Orijen,Acana,Nd,Brit, Sanabelle)
bu mamalardan bütçenize uygun olan birini seçerseniz emin olun kediniz için çok daha sağlıklı olur şimdiden kedinize afiyet olsun

Palyaco

Tru instinc tavsiye ederim hem koku sorunun olmaz hemde gerçek et yemiş olur karbonhitradi 20 içeriği çok iyi yüzde 75 et içeriği

mrcasper

tru instinc fiyatını hak eden bir mama olmadığını düşünüyorum çünkü içerisinde (kalitesiz) tahıllar var mısır posa artıkları vs onun yerine nd düşük tahıllı serisini kullanmak çok daha mantıklı hem daha ekonomik hemde içerisinde yulaf buğday gibi kaliteli tahıllar var

Pofupof

Advance 5 ay kadar kullandım yavru kedimde. Gayet memnundum. Tavsiye ederim.

CalicoMinos

Hill's ishal yapıyor Muş

Önceden royal canin kullanıyordum fakat hep ishal oluyordu veterinerim bir mama önerdi hillsin ishal yapmayan ilaçlı mamasını veriyorum fakat internette satılmıyor çünkü veteriner maması ancak veterinerlerde bulabilirsin şuanda kedimde ishal yok ayrıca kakasının kokusu çok çok az, fakat bütçene göre mi bilmiyorum.

CalicoMinos

Hill's ishal yapıyor Muş

CalicoMinos

Hill's ishal yapıyor Muş

CalicoMinos

Hill's ishal yapıyor Muş