Sibirya Kurdu

Luckyssss

Bu havalarda sibirya kurtlarının işi zor besleme yaptıgım sitelerde bi sibirya kurdu var ne yapabilirim bide parkta beslediklerim var tüy atıyo sanırım mevsimsel kendi köpeğimin taragıyla tarasam bi sıkıntı olurmu ( furminator)

3 CEVAP

dollfacepersian

Taramanız tüy dökümünü azaltacaktır diye düşünüyorum Köpekte pit pire vs. varsa tarağa geçebilir. Bu yüzden tekrar köpeğiniz de kullanacağınız zaman dezenfekte edip kullanmanız iyi olur.
Bunun dışında buzlu su vermeniz ve mümkünse tüylerini biraz kısaltmanız daha rahat etmesini sağlayabilir diye düşünüyorum

Luckyssss

Çok tesekkürler :)

Luckyssss

Birisi bişey söylesin artık ahiret sorusu sormadık