Yardım Edin Kedim Bi Anda Çok Kötü Oldu

Karabocek

Ne yediyse ksutu ishal oldu arkasından salya geliyo su içmiyo yemek yemiyo ne yapıcağımı bilmiyorum sabaha kadar bişey olmasından korkuyorum l

8 CEVAP

CemKayaci34

Balkondan alıp bence yatağınıza yatırın anne sıcaklığı gibi yapın yavru kaç aylık yani balkonda çok zor… bakmamanız daha iyi olur balkonda siz eve alın bence

blue_hpood

balkonda mı bakıyorsunuz? üşütmüş olmasın? balkonda bakmanız da sağlıklı bir durum değil. sabah hemen veterinere götürün.

Yagmuracl

Merhaba 🙏🏼 Büyük ihtimalle üşütmüş olabilir. Arkasından gelen sıvı sarımtırak ve kokuluysa yüksek ihtimalle idrar yollarını üşütmüştür. Bu da zamanla enfeksiyona yol açabilir. Sıvı ve kokusuzda iyileşimi daha kolay olur. Kusması muhtemel üşütmesinler kaynaklıdır. Yemesinde sinek böcek plastik benzeri bir şey yemediyse ya da aylık tüy kusmalarından değilse üşütmüştür. İçeri almanızı öneririm. İştahsızlık varsa ve mutsuz bir şekildeyse tehlikeli olabilir bilginize

CemKayaci34

Bence bir an önce bir veterineri arayın imkanınız varsa yada bir bilene sorun kedi bakmış yıllarca geçmiş olsun :(

Karabocek

Teşekkür ederim balkonda bakıyorum annemler izin vermiyor evde bakmama
Temiz havluyla değiştirdim pet şişede sıcak su koydum şırıngaylada su içirdim biraz çok bağırdı.

Karabocek

Teşekkür ederim balkonda bakıyorum annemler izin vermiyor evde bakmama
Temiz havluyla değiştirdim pet şişede sıcak su koydum şırıngaylada su içirdim biraz çok bağırdı.

pablopicasso

Bir kaç akşamdır soğuk. Hele ki bir yavru için epeyce. Üşütmüştür. İçeri alın lütfen ailenizi ikna edin. O can nihayetinde insafa geleceklerdir. Yarında ilk veterinerinize gidin.

Karabocek

Teşekkür ederim balkpnumda 4 kardeşler birde anneleri var yanında yatıyor 3 buçuk aylıklar . Sabaha kadar bir şey olurmu acaba