6 Aylık Erkek Kedim Tuvaleti Konusunda Tam Bir Fiyasko

Merhaba 6 aylık erkek british shorthair bir kedim var 2 aylıkken sahiplendik ve şuan 6 aylık ve tuvaletini asla kapatamıyor çişini yaptığında poposunda çişi kalıyor ayrıca bağzen kakasına basıyor bu yüzden de poposunu takip etmek zorunda kalıyorum ve bu oldukça yoruyor, bu konuda bilgisi veya tecrübesi olan var mı?

18 CEVAP

Ama kullandığım çam peleti topaklanmayandandı

Bir de tuvaleti ne kadar büyük olurda olsun hep tuvaletinin kenarına, köşesine yapıyor tuvaletini

Tavsiyeniz için teşekkür ederim