Kedimin Poposunda Çiş Kalıyor

Merhaba, british shorthair cinsi 6 aylık erkek bir kedim var kedim bağzen çişini yaptığında poposunda idrar kalıyor bu yüzden de poposunu takip etmek zorunda kalıyoruz her hangi bir hastalığı yok veya kanlı idrarı yok bu konuda bilgisi veye deneyimi olan varsa yardımcı olurmusunuz?

4 CEVAP

pompompurin

Benim british kedimde de oluyordu ağır bir koku kalıyordu poposunda. sizinki kadarken yapmaya başladı. farkettik ki idrar püskürtüyordu yani kızgınlığa girmişti. kısırlaştırdıktan sonra bir daha hiç yaşamadım. ayrıca tuvaletinin üstünü kapatmıyordu sizinki gibi. kısırlaştırınca bütün sorunları çözdüm. 6 aya veterineriniz küçük diyebilir(aslında değil) 2-3 ay sonrs kısırlaştırabilirsiniz.

Bunu veterinerime de danıştım veterinerim ise tazikli şekilde çiş yaptığından olabilir dedi, bir kedi ne gibi durumlarda tazikli işer bilgisi olan var mı?

Kedim herhangi bir kızgınlık belirtisi göstermiyor ama yinede kısırtlaştırınca sorun çözülür mü bilmiyorum

Popsunda ağır bir koku da olmuyor