Acil Yaralı Yavru Köpek Atmışlar

Adab__

Merhaba birisi geçerken evimizin önüne yola yavru köpek atmış köpek hasta ve yaralı bide çok kötü kokuyor samsunda köydeyim anneanemde kalıyorum, şehirde olasak bi şekilde veterinere götürürdük de araba yok veterinere de götüremiyoruz, köpeğe bakamayız da, evin önünden arabalar geçiyor biri çarpar diye korkuyorum, arayabileceğimiz bir numara varmı yazık köpeği alması için barınak bile daha iyi olur buradan

1 CEVAP

blue_hpood

belediyeyi arayabilirsiniz. hayvan dernekleriyle de iletişime geçebilirsiniz. elinizi çabuk tutun, ölebilir.