Kedimde Akciğer Enfeksiyonu Var.

feydem

Kedimde akciğer enfeksiyonu var. İlaçlar kullandık fayda etmedi. Böyle bir problemi olup farklı şeyler kullananlar var mı?

3 CEVAP

orhdoner

Biz de de akciğer doluluğu var 6 aydan fazla oldu antibiyotik bağışıklık güçlendirici ve ventolin balgam söktürücü ile birlikte hava da verildi hala tıkanması var tamamıyla geçmedi daha dün götürdük kontrole gene güçlü antibiyotik iğnesi yapıldı gene gözlemleyeceğiz ve gene kontrole gideceğiz doktorun dediğine göre bağışıklık kazanması gerekiyormuş zamanla ve tamamıyla geçmeyebilir dedi kalıcı olabiliyormuş ama ben inanıyorum geçecektir zamanla çok geçmiş olsun umarım sizinki de tez zamanda atlatır sağlığına kavuşur sağlıklı huzurlu mutlu uzun ömürler dilerim paticiğinizle beraber ☺️

Astım olabilir iyi araştırın derim. Biz de öyle aylarca çeşit çeşit antibiyotik kullandık sonradan astım olduğunu anladılar

patileia

belirtileri nelerdi