Matisse Kedi Maması

bilgealal

merhaba, nd kullanmak kedime hiç iyi gelmedi değiştireceğim. royal canin kullanıyorduk iyi geliyordu ama içeriği kötüymüş. matisse hakkında pek bilgim yok hiç kullanmadık önerir misiniz? market maması değil bu arada di mi? başka mama önerileriniz var mı

3 CEVAP

Market maması değil. Içeriği nd ye göre düşük kalıyor fakat berbat bir mama kesinlikle değil. Kullanılabilir olduğunu düşündüğüm bir mama. Öneri olarakta Bozita, Brit care beyaz seri, sanabella(böyle yazılıyordu sanırım)...deneyebilirsiniz :)

Bozitanın iyi olduğunu düşünüyorum.
Tabi her mama her kediye iyi gelecek diye bir şey yok. Deneyip görmek lazım.

bilgealal

önerdiklerinizin içinden en iyi olduğunu düşündüğünüz hangisi