Felicia Mı Prochoice Mu??

Merloli

Merhaba arkadaşlar kedim dokuz aylık ve sahiplendiğim günden beri yani 7 aydan fazladır felicia kedi mamasını kullanıyorum. Bu mamayla sıkıntı yaşamadım ishal falan hiç olmadı ama çok kaliteli olmadığını biliyorum orta kalitede bir mama öğrenci olduğum için fiyat olarak bana en uygunu bu. Ancak bu ay mamayı prochoice ile değiştirmek zorunda kaldım petshoplarda bulamadım malesef. Prochoice kedi maması kullananlar oldumu önerir misiniz? hangisi daha iyi? eğer felicia dan daha iyi ise onu kullanmaya başlayabilirim. Yada fiyatı uygun başka önerebileceğiniz mama varsa yazın lütfen. Cevaplarınız için teşekkürler :)

9 CEVAP

Palyaco

Prochoice felicia aynı Çağatay firması üretiyor içeriği aynıdır prochoice 1 ay kullanmistim iyi orta segment mama

Ugurpolatt

Bozita kitten veya Obivan markalarını öneririm. Ben Obivan marka kuzu etli mama kullanıyorum 3 aylık kedime.. Hem oldukça sağlıklı hem de mama içeriğinde gerçek kuzu eti kullanılıyor, keza bozita da içerik olarak oldukça iyi ve fiyat olarak da uygunlar

@Palyaco Felicia ile Prochoice aynı fabrikada üretilmiyor. Felicia Çağatay Pet Food'ta Prochoice ise yurt dışında üretiliyor.
@Ugurpolatt gerçek kuzu eti diye bahsettiğiniz şey muhtemelen taze kuzu eti. Ve orada kurutulmuş kuzu eti yazılması tamamen kelime oyunu. Kurutulmuş kuzu proteini ile aynı şey orada yazılan.

Felicia, prochoice markasından daha iyidir. Eğer bir sorun yaşamıyorsanız devam edin. Hatta Feliica yerine BonaCibo alabilirsiniz daha uyguna gelir. Çünkü aynı fabrika aynı içerik. Neden fazla para ödeyesiniz?

edmrcglu

t r e n d y o l hesabınız varsa bugün 40₺ indirim var mamanızı oradan alabilirsiniz. orta kalite mamalar dahi çok ucuza geliyor ☺

aysekara1

merhaba Bozita-matisse-brit bu markalar uygun ve bence iiçerikleri de kaliteli.

mrcasper

merhaba felicia ve pro choice iyi mamalar değil çünkü içerisinde et bulunmuyor bu mamalar yerine bozita kitten 10 kg alabilirsin içerik olarak felicia ve pro choice den kat kat iyi ve 10 kg lik alırsan kg başına pro choice ile aynı fiyata gelecek

aysenuroz

Kuru mamasını bilmiyorum ama felicia'nın yaş püre mamaları çok iyi.

Lils

Orta Bozita, matisse, sanabelle
Düşük Golosi, mystic