Kedim Ve Apartman Kapısı..

Zeeelis

8 aylık kısır erkek kedim ne zaman apartman kapısını açsak fırlıyor bi kere göğüs tasmasıyla yürüttüm merak edecek bir şey olmadığını bilmesi için şimdi ev değiştirdik hala aynı devam ediyor sizin kedileriniz de böyle mi merak ediyorum birgün bu huyundan vazgeçecek mi camlarda ve balkonda file var ama kapıdan kaçar birgün diye çok korkuyorum napmalıyım nasıl vazgeçer?

4 CEVAP

Zeeelis

Bu arada yazmayı unutmuşum tasmayla kucağımızda sokağa da çıkardık bir kere 10 dk yürüdük ama tir tir titredi yani sokaktan korkuyor aslında.

yalkuzak

merhaba, benim kedilerim de öyle. 8 katlı bir apartmanda oturuyorum aklım çıkıyor üst katlarda açık camlara çıkacaklar diye. baya bi koşuşturma yaşıyoruz ama bebeklik hallerine göre duruldular biraz, şu an daha rahat açıyoruz kapıyı girip çıkarken

yalkuzak

kapalı kapılara zaafları var galiba

Zeeelis

umarım azalır evet zaten evde de kapalı bir kapı olunca miyavlayarak açtırtıyor :D umarım başlarına bi iş gelmez bu yüzden ne kadar dikkatli olmaya çalışsam da illa ki ayakkabılarımı giyerken sıkıntı oluyor.