Yavru Köpeğimin Poposu Tahriş Oldu!

Köpeğim Tohum hiç başka biryere kakasını yapmaz sadece belirlediğimiz yerlere yapar ancak yaptığında biraz poposuna bulaşıyor bende ıslak mendille siliyorum ondan olabilir mi poposu tahriş olmuş bazen bağrıyor silerken ama bulaştırıyor ne yapayım?

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Yeni doğan bebekler için olan ıslak mendillerle silin.

Benim1kedimvar

Nemli bes ile silin

pamuk18pamuk

Islak mendilden olmuş olabilir bundan sonra alkolsüz ıslak mendil kullanmanız daha iyi olur

Mochasla

Öncelikle ıslak mendil tahriş eder yani bunun zararlı olduğunu dusunmeliydiniz bu tamamen sizin hataniz acilen bir hayvanlara özel ıslak mendil alın

Sağolun fikirleriniz için

ygzkptn

Hayvanlar için mendiller bar ondan almalısınız

meryemvrd

ıslak mendili yıkayıp poposunu silersen daha iyi olur