2.Kedi

selnzmen

1 yaşında erkek kedimiz var ikinci kedi almayı düşünüyoruz cinsiyeti çok fark eder mi anlaşma açısından kendi kedimi kısırlaştırıp öyle alıcaz

2 CEVAP

1 yaşında olası alışaması uzun sürebilir benim kedim 9 aylıkken alışmıştı erkek kedi olduğu için dişi alırsan dah rahat olur benim büyük kedim dişi kısırlaştırmadık ki erkek kedi ona cazib gelsin ikinci kediyi aldık ilk başlarda dövdü 1 ay dövdü 1 ay 15 gün sonra küçük kedim hastalanıp vefat etti 10 gün sonra yine erkek kedi aldık 1 haftada alıştı mutlu mesut geçiniyorlar

Catworldd

Benimde 2 dişi kedim vardı o zamanlar kızlar 1 yaşındayken yavru erkek kedi sahiplendik. Aradan 1 yıl geçti hala anlasamadilar. Kızlar 2 günde can ciğer olmuştu halbuki. Belli olmuyor böyle durumlarda