Mama İshal Yaptı

Merhaba arkadaşlar. Bizim yavru kedimiz var ve onun için sevdiği bir mama arıyorduk, proline’ı sevmişti, sürekli onu verdik 7ay kadar. Daha sonra kısırlaştırdık ve bende mamasını değiştirdim (dr sacchi) kademeli şekilde mamasını değiştirdik. Bu mamayı çok sevdi ve sürekli yemek için ağlayıp durdu ama kedimiz mamayı değiştirdiğinizden beri ishal (puding kıvamında) veterinere götürmem gerekiyor mu? Yoksa mamasını değiştirsem yeter mi?

2 CEVAP

pablopicasso

Maması yaramamış. Daha kalite bir mama ile değiştirin.

Phoenix3

İshal uzun süredir devam ediyorsa öncelikle bir veterinere görünmenizde fayda var. Daha sonrasında muhtemelen daha kaliteli bir mamaya sizi yönlendirecektir dediği mamadan az miktarda alıp sevip sevmeyeceğini görebilirsiniz.