Ücretsiz Veteriner Arıyorum Ankara

Aysuaks178

Arkadaşlar merhaba ücretsiz veteriner arıyorum ankara keçi öğrenen

3 CEVAP

yalkuzak

ücretsiz veteriner bulacağınızı sanmıyorum ama düşük maliyetli veteriner hekim müdahalesi olabilir. ne için arıyorsunuz?

Lils

Belediye veterinerleri ücretsiz.

Ranayilmaz

Ankarada belediye veterineri götürdüğüm yavru sokak kedisini kuş kafesine koyup köpek barınağında köpeklerin yanına koymuş su bile vermemişti kum bile koymamıştı ki bu ledi görme problemi yaşıyordu ben o zaman böyle olacağını bilmiyordum belediye veterinerine götürürseniz size geri vermeme ihtimalleri var götürseniz bile asla orada bırakmayın Asla. Hayvanseverlere ya da derneklere ulaşsanız klinik masraflarını karşılayabilirler...