Kum Seçimi

sarpyilmaz

İnce taneli mi almalıyız kalın taneli mi

10 CEVAP

ygzkptn

İnce taneli iyi topaklanır ama kalın taneli patiye yapışmaz dediklerime göre seçim yapın bence

sarpyilmaz

Kalın taneli topaklanmaz mı ?

KedimVar

İkisini karıştırırsanız daha iyi olur ama bence ince taneliyi daha fazla koyun.

ygzkptn

Topaklanır ama ince kuma göre daha az topaklanır

Benim1kedimvar

Ince guzel topaklaniyor ama etrafa sacilabilir birnde solunum yoluna zarari olabilir . kalin taneli pek guzel topaklaşmiyor ama diger sorunlar pek olmuyor .

efruzg

Ben ince taneli kullanıyorum memnunum bazen etrafa fazla saçılıyor ama nadir

meldahilal

ince taneli çiş yaptımı hemen topaklaşiyor ama patiye yapışıyor ve etrafa dağılıyor hergün temizliceksen ince taneli zATEN BEN İNCE TANELİ KULLANIYORUM

meldahilal

KALIN TANELİ ÇOK AZ TOPAKLANIR

Cotontzu_Siri

Kalın taneli ile ince taneliyi karıştırın.

TarcinBey

Pati aralarına karışma konusunda ince veya kalın taneli fark etmiyor topaklanmasını istiyorsanız topaklanan kum kullanın