Kedim İle Otobüs Yolculuğu?

pamuk18pamuk

Merhaba arkadaşlar!!
Yakında 5-6 saatlik bir yere gitme ihtimalim var sizce kedimi de görülmeli miyim?
Bir de bişey daha sorucam otobüsle gideceğiz otobüslerde evcil hayvanlar bagajda mı kalıyor? Yoksa yanımıza alabiliyor muyuz?

18 CEVAP

TarcinBey

Eğer 3 günlüğüne ise evde birakmanizda bi sıkıntı olacağını sanmıyorum Bende iki günlüğüne şehir dışına çıktım büyük bir kaba su ve mama koydum tüm Odaların kapısını kapattım bir tek sürekli durduğu salon ve tuvaletinin olduğu yer açık bıraktım suyu da kirlenmemiş de İlla götürmek isterseniz firma ile önceden konuşun yanına alıp alamayacağınız konusunda anlaşmaya çalışın veya veterinerden uyku ilacı alıp öyle bagaja koydu Run

pamuk18pamuk

@tarcinbey uyku ilacı falan içirmek istemem boş yere aslında

burakbyk

kedi taşıma çantasıyla yanınıza alırsanız bir sorun olmaz bence