Neden Kimse Kör Yavru Sahiplenmiyor?

6_zeytin

İki haftadır yuva arıyoruz kimse yazmadı bile halbuki çok güzel bir çocuk kendisi kör haliyle sokaklarda ne yapsın ikinci kedi olur farketmez ışığını arıyor siz ona ışık olun.

2 CEVAP

yalkuzak

merhaba, facebook instagram gibi mecraların gruplarında, sayfalarında ilan açarsanız süreci hızlandırabilirsiniz. umarım sağlıklı, mutlu bir yuva bulur bir an önce.

6_zeytin

Merhaba facebook kullanmıyorum Instagramdan açabildiğim yerlerden açtım ama sonuç yok