Kedim Yatağın Altında Girip Uyuyor, Yanıma Gelmiyor

yurinae

2 aylık beyaz yavru. neden böyle yapıyor? alışamadığı için mi? alışamadıysa nasıl alıştırabilirim?

3 CEVAP

blue_hpood

zorlamayın. nasıl rahat hissediyorsa öyle yatsın. zamanla alışır.

melikecet

Benim ablamin kedisi oyleydi çok komik bı kedi sevdiriyor ama uzun süre.sevilmediginde bide asla yanımıza gelip yatmazdi kanepenin altına girer orda uyurdu bazı kedilerin huyu öyle 🤷onu öyle kabul etmen gerekiyor

mahber

Bende kendime dün 1 kedi aldim 2 aylik oda yatagin altina gidip saatlerce uyuyor ama kendi kendine acikinca cikiyor veya tuvaleti geldiginde o alışana kadar biraz oyle davranabilir heralde kedin ankara kedisi iyi gecelr.