Kedimde Hemoroid Mi Var?

Mertcantt

Merhaba arkadaşlar. Kedimi yeni sahiplendim. şu an 2 aylık. Biraz once poposunda bir gariplik farkettim. Acaba hemoroid mi diye şüphelendim. Bilgisi olan arkadaşlar yazabilirse çok sevinirim.

2 CEVAP

yalkuzak

kan geliyor mu poposundan?mama kaynaklı olabilir biz de öyle bir durum yaşadık ve balıklı mama yemesi gerekti. burdan teşhis ve tedavi uygun olmaz böyle bir durumda. bence en iyisi bir an önce veteriner hekiminize danışın.geçmiş olsun

Latahzen27

Veterinere goturmen gerek acil biz suan bisey soyluyemeyiz farkli bi sorunda olabilir