Benim Bir Balığım Var Ve Yavru Bir Kedi Sahipleneceğim. Kedi Balığımı Yer Mi?

ebrardogan

Kedi balığmı yer mi?

7 CEVAP

Bengu1988

Akvaryumun üzerini kapalı tutarsınız, yemleme kapağını da sadece yem verirken açtınız mi birşey yapamaz. Akvaryum sabit bir yerde durmalı, mümkünse altındaki masa sağlam olsun ki deviremesin.

mrcasper

sanmıyorum umurunda bile olmaz ama tedbir amaçlı akvaryum ve ya fanusunuz üzerini kapatabilirsin

burakgoksinn

akvaryumun üstünü kapatırsanız sorun olmaz açık olursa merak edip rahatsız edebilir.

simbakedi

belli olmaz

theyusra

yavru alacağınız için sıkıntı olmaz ama norveç kedisi gibi avcı bir cins alıyorsanız bilemem tabi. yavruyken gelen kediler daha avcılık iç güdüleri gelişmemiş olduğu ve geldikleri evi bir bütün olarak gördükleri için onların avlanacak bir varlık olduğunu fark edemiyorlar genelde ama yine de dikkatli olun iç güdülerine hakim olamayabilir, evde değilken balıkların olduğu odanın kapısı varsa kapatın ya da kediyi başka bir odaya kapatın.

Just_Ada

Bende 1 kedi ve 10 balık var üstünü kapattığınız sürece yanına bile gitmiyor. Ellememe ihtimali de var ama üstünü kapamanızı tavsiye ederim nolur nolmaz

buduu

Benim de balığım var sonradan kedim oldu ,ilk zamanlar dikkatini çekmemişti kedimin ama sonradan balığı farketti ve onun ulaşamayacağı bir yere kaldırdım balığımı.Yine de dikkatli olun, balığınizi kedinizin ulaşamayacağı bir yere kaldırin