Uygun Fiyatli Kuru Yavru Mama Tavsiyeleri

TarcinBey

1.5-2 aylik kedim var. Uygun fiyatli yavru kedi mamasi ariyorum. 700 gr 7 TL marketlerde hem biraz gereksiz geldi o kadar hem de market mamalarinin zararli olduğunu duydum. Bi arkadasim petshop yerine veterinerlere bak hem direk ona yönelik mama hem de daha ucuz demişti. Kilosu ortalama ne kadardir?

17 CEVAP

TarcinBey

@betulaltundal ameliyattan önce bende öyle düşünüyordum ama şimdi ameliyat oldu ve asiri zayifladi. O yüzden yeme miktarına çok abartmadikca su anlik karismak istemiyorum

TarcinBey

@betulaltundal yok whiskas kullanmadim hiç gördüğümde hic bakmam bile neliymis nasilmis vs diye çok kalitesiz ve parazit yaptigini duydum. Friskies ve pro line yavru mamalari güzel diye duydum ama denemedim daha