Kedim Hasta Mı?

Leosu

Dün dalinle yıkadım kedimi bugun yeni fark ettim. Dalinden dolayı mı başka birşey den mi bilemedim bilginiz var mı?

2 CEVAP

alaralovecats

Kedinizi asla yıkamayın. Sadece patilerini silin. Oldu ki yıkamak zorunda kaldıysanız ya köpüklerden kullanın ya da kedi şampuanı ile yıkayın.

simbakedi

neden yikadiniz, daha oncesinde de surekli yikanir miydi, ilk defa yikadiysaniz sorun neydi? bu gibi sorulari cevaplarsaniz belki daha cok yardimci olurlar.