11 Aylık Dişi Pinscherim Kuru Mama Yemiyor

burakgoksinn

Merhaba 11 aylık dişi pinscherim var pro plan küçük ırk köpek maması kullanıyorum bu aralar fazla yememeye başladı hazır yemek yemeyi tercih ediyor onun yerine önüne 1 2 dilim sucuk koyun yer doymaz ama kuru mama pek yemiyor yersede çok az yiyor 3 kiloluk mamayı 6 ayda zor bitiriyoruz sizce normal mi ? Yapmam gereken bir şey var mı sağlığı yerinde fakat ağzı kokuyor.

1 CEVAP

blue_hpood

diş bakımını aksatmamalısınız. mamasını yemediği her öğünde önünden almalısınız.