Bıldıgınız Vetenıer Varmı ?

Baharbzk311

Istanbul avrupa yakasi gittiginiz , begendiginiz vetenierler varsa isimlerini yazarmisiniz ?
Hem kedinin asilari yaptiricam . Kediyi daha sahiplenmedim belki vetenierlerde sahipsiz kediler vardir . Hem kedi sahiplendiren hemde iyi vetenier varsa soylerseniz sevinirim . Illa kedi sahiplendirmesi gerekmiyor .
Tesekkurler .

14 CEVAP

Cotontzu_Siri

Yazmassam için rahat etmez. Vetenier değil, veteriner.

ayseeny

bizim veterinerimiz bakırköyde city pet. çok iyi 2 doktorumuz var inanılmaz memnunuz ara sor dk başı getirme boşuna masraf yapma diyen insanlar düşünün ve ne olsa whatsappdan istediğim saatte arayıp yazıp danışmamı istiyorlar.

efruzg

@ayseeny keşke bizim bu bölgedeki veterinerlerde öyle olsa . Daha gittiğimizde ağızlarından iki kelime zorla çıkıyor :/

dollfacepersian

Benim gittiğim veterinerim İstanbul'a taşındı. Çok iyi ve ilgilidir. Kliğinin adı Akay Veteriner kliniği, beylükdüzündeydi yanlış hatırlamıyorsam

Baharbzk311

Uyardigin icin tesekkur ederim fark etmemisim Cotontzu_Siri

ayseeny

ne demek rica ederim

kedilikizzz

Beylikdüzü Akvet Akademi :) çok çok tavsiye ederim mükemmel bir klinik. Kedimi sahiplendiğimden beri ordayım ve çook memnunum.

kedilikizzz

Kedimi sokaktan sahiplendim :)

TarcinBey

Avrupa'da pek beğendiğim bir veteriner yok ama Kediniz için karşıya geçmeyi göze alırsanız Cihangir'de pıtış veteriner var para için değil Aksine Hayvanları çok severek yapıyorlar işlerini Eğer karşıya geçebilirim diyorsanız mutlaka öneririm

TarcinBey

Kedi sahiplenmek istiyorsanız Instagram'da kedi_sahiplendirme sayfası var ücretsiz hem çok tatlılar hem de sokağın atmaktan kurtarmış olursunuz tuvalet eğitimi falan da hazır oluyor

Baharbzk311

Ayseeny cok tesekkur ederim onlarla irtibata gecerim .

Baharbzk311

Kedilikizzz kedinizi ordan mi sahiplendiniz yoksa baska bir yerden mi ?

Baharbzk311

Tesekkur ederim herkeze :)

Baharbzk311

TarcınBey tesekkur ederim oneriniz icin karsiya gecmeyi denicem ve kedi sayfasina da bakarim .