İki Kedi Nasıl Anlaşır?

zeynepfi123

Merhaba benim 4 aylık bir sarman kedim var,ablam eve 2,5 aylık bir british getirdi. 4 aylık sarman kedim çok hareketli ve ısırmak tırmalamak gibi huyları var. British biraz korkak ve daha küçük. Sizce bu iki kediyi nasıl kaynaştırabilirim? Birbirlerine zarar verirler mi? Şu an farklı odalarda tutuyoruz birkaç kere karşı karşıya getirdik tısladılar ve pati attılar karşılıklı

5 CEVAP

Mazeeeee

Bende aynı sorun yaşıyorum 3 aydır, ufak olan oyun amacıyla vuruyor diğeri korkak çılgın atıp kaçıyor 😭😭😭

gorgeous

onları kaynaştıacak şeyler yapabilirsiniz aynı odada sizinde gözetiminiz altında yaş mama yedirebilirsiniz karşı karşıya bakacak şekilde ikisini birlite yan yana oyun oynatın yemek verin ama yinede yatarken ayrı odalarda yatsınlar

zeynepfi123

Mazeee,bizim durumda tam öyle..

zeynepfi123

Gorgeous tamamdır çok teşekkür ederim dediklerinizi yapacağım

zeynepfi123

Gorgeous tamamdır çok teşekkür ederim dediklerinizi yapacağım