Saksılar

Daliss

Kedim sürekli bı şekilde evdeki çiçeklere saldırıp saksıları deviriyor, ailemi zor ikna ederek sahiplenmistim zaten ve bu durum onların git gide canını sıkıyor ve çiçeklere de yazık oluyor hepsini kırdı 3 aylık şuan. Bununla ilgili bı şey yapabilir miyim önlemek için fikri olan var mı

2 CEVAP

Renklipati

Ben tüm saksıları onun yetişemeyeceği yada girmediği odalara koydum ne yazık ki ilgilerini çok çekiyor çiçekler yoluyor yada yemek istiyorlar

Bengu1988

Engellemenize imkan yok, ancak saksıları cam kenarına ya da yüksek bir yere koymanız lazım. Yaprakları ısırır, bazı bitkiler de kediler için zehirli olabiliyor.