Kedilerimi Hangi Barınağa Bırakabilirim?

Karabocek

Dün benim sokakta baktığım kedim öldü ve 3 aylık yavruları balkonumda yaşıyolar 4 tane 2 si kız 2 si erkek ben çok üzülüyorum diye annem ve babam başka bir yere bırakacaklarını söyledi hangi barınağa bırakabiliriz istanbulda

16 CEVAP

simbakedi

barınağa bırakırsanız yine ölürler. sahiplendirebildiklerinizi sahiplendirin bakamayacaksanız. bakabilirseniz de sizle kalsalar daha iyi olur. barınak demek ölüm demek lütfen bırakmayın barınağa.

blue_hpood

tamam, ben size dönüş yapacağım. lütfen barınağa bırakmayın. size yazacağım.

BerenZ

Bu kadar tatlı yavrular her türlü sahiplendirilir mühim olan güzel ışıkla doğru açıyla fotolarını çekmek. 1 tane koyu kafalı bir yavru koydum ilana 2 gün önce, hemen gitti ve benim insanları yıldıran şartlarıma rağmen. O yüzden SAKIN BARINAĞA BIRAKMAYIN. Koyduğunuz ilanı da 2 günde bir tekrar açın, altlara düşüyor çünkü görülme şansı çok az oluyor. Elinize bir ip alın oyuncak vs yüzlerinin net olduğu güzel fotolar çekin.

blue_hpood

bırakmayın! ölsünler mi istiyorsunuz? sahiplendirme ilanı açın lütfen. olmadı şehrinizdeki hayvan derneklerine verin. olmadı veterinere bırakın. kedi öldü diye üzülüyorsunuz, diğerlerini de ölüme göndereceksiniz? hangi şehirdeniz?

Karabocek

Tamam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Barınak ölüm demek. Barınak onları orada tutmayacak dağ başına atıcak ya da hastalıktan ölücekler. Hepsi çok güzeller. Üzülünce bir şeylerden kaçmak en kolayı. Elinizden geldiğince bakmalısınız ya da sahiplendirin bir sürü sayfa var sahiplendirme ilanı açan. Onlarla paylaşın. Buradaki herkes üzülüyor ama savaşıyor yaşatmak için.

theyusra

sahiplendirme sayfalarına hatta haysev'e ilan açtırmalısınız, haysev'in kitlesi geniş olduğu için yavruların yuva bulması daha kolay oluyor

blue_hpood

sizin için birkaç sayfaya yazdım. dönüş alırsam bilgilendireceğim.

duman_cat_world

Merhabalar. Barinaga birakmayin lutfen, petlebide sahiplendirme ilani acabilirsiniz. 👍 Baska bir site de olur. Size bir tavsiye, kedilerin guzel bir fotografini cekin. Alelacele cekerseniz sahiplendirme ihtimaliniz azalir. Tabii imkaniniz varsa siz bakin, yoksa dedigim gibi iaaka sahiplendirin. Bu arada cok tatlilarrrrr 😍

Karabocek

İstanbuldayım zaten bir kaç defa ilana koydum sahiplenme çıkmadı bakamıyprum oturduğum yerde evimiz küçük kapıda ya köpek boğuyo yada araba eziyo yapacak bişeyim kalmadı bende çok üzülüyorum.

blue_hpood

tamam, ne kadar süreniz var? ben size yardımcı olacağım.

Karabocek

Ben 20 gün sonra üniversite sınavına gireceğim annem ve babam o zamana kadar bakanileceğimi söylüyor

Karabocek

Ya denedim olmuyor annem ve babam üstüme baskı kuruyor ne yapabilirim

mrcasper

lütfen siz bakın barınakta ölürler

Karabocek

Teşekkür ederim yüsra orayada koyacağım birazdan