Taşıma Çantası

dollfacepersian

Merhaba,arkadaşlar. Kedim için klasik plastik taşıma çantalarından kullanıyordum ama kapanma yeri kırıldı ve artık kapısı kapanmıyor. Yeni taşıma çantası alacağım. Avrupa Pet center adlı bir sitede çok uygun fiyatlı buldum almak istediğim modeli.K9 Avrupa çiftliğinin alışveriş sitesi anladığım kadarıyla Bu siteden alışveriş yapan var mı? Güvenilir bir site midir sizce? Yardımcı olursanız sevinirim

27 CEVAP

KedimVar

Ben de baktım şimdi siteye. Satılık bir köpek gördüm. Altında da "ürün detayı" yazıyordu.

Cotontzu_Siri

Kapıda ödeme yoksa almayın. Kredi kartı ile ödemede bedava ürün olmasında hayır yok. Niyetleri belli.

dollfacepersian

Benim1KedimVar
Diğer yerlerde aynı taşıma çantası bütçeme uygun değil. En uygun burada bulduğum için buradan almak istiyorum

KedimVar

Bir de bu siteye bakın burada da çok uygun taşıma çantaları vardı.

dollfacepersian

Benim1kedimvar
http://www.*********.com/imac-linus-cabrio-kedi-ve-kopek-tasima-cantasi-45x31x31cm-27136-42-B.jpg

dollfacepersian

Arkadaşlar peki şuna güvenebilir miyim? http://urun.************.com/evcil-hayvan/imac-linus-cabrio-tasima-siyah-293293952

KedimVar

Evet gittiği.d.yor güvenilir. Siz üstü açılan taşıma çantası istiyorsunuz galiba?

dollfacepersian

KedimVar
Evet,kedim veterinerde taşıma çantasından çıkmak istemiyor ve evde koyarken çok zorlanıyorum. Bu yüzden üsten açılan modeller bana çok kolaylık sağlar. Ayrıca kedim taşıma çantasındayken plastik kapıyı tırmalayıp itip açabildiği için metal kapalı bir model olmalı.Araştırmalarıma göre bu marka kaliteli ve benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. ************* dan alacağım birazdan

KedimVar

Evet haklısınız. Vet te de görmüştüm gayet kullanışlı gözüküyordu. Ben de yeni taşıma çantası alıcam ama kumaş olsun istiyorum. Plastikler çok ağır oluyor (en azından bizimkisi baya büyük) ve elimde 4,5 kilo artı bir 2,5 kilo zorlanıyorum. Benimkilerin öyle kafesten çıkmama gibi bir sorunu yok.

dollfacepersian

KedimVar
Taşıma çantasını sipariş ettim. Kumaş olarak en hoşuma gidenler şu https://www.*************.com/ibiyaya-valentine-seffaf-kedi-ve-kopek-tasima-cantasi-46-cm-u-20184
Ve karlie,bronza markaları

burakbyk

bu siteden neden almıyorsunuz burdada uygun çantalar :D

dollfacepersian

Burakbyk
Taşıma çantasını 93 küsür bir fiyata aldım.Aynı çanta burada 119 küsür bir fiyatta.Yani fiyatlar çok da uygun değil