Taşıma Çantası

dollfacepersian

Merhaba,arkadaşlar. Kedim için klasik plastik taşıma çantalarından kullanıyordum ama kapanma yeri kırıldı ve artık kapısı kapanmıyor. Yeni taşıma çantası alacağım. Avrupa Pet center adlı bir sitede çok uygun fiyatlı buldum almak istediğim modeli.K9 Avrupa çiftliğinin alışveriş sitesi anladığım kadarıyla Bu siteden alışveriş yapan var mı? Güvenilir bir site midir sizce? Yardımcı olursanız sevinirim

27 CEVAP

Benim1kedimvar

Kapıda ödeme yada havuz ile alırsanız daha iyi olur .
Bedavaya tonlarca mama mı ? :D

Benim1kedimvar

istediğiniz Taşıma çantasının görselini koyabilr misiniz

efruzg

Bencede almayın. Kredi kartı bilgilerini vermeyin o siteye bakınca bile güvenilir yanı yok . 15kg mama 0 tl :/

Benim1kedimvar

Güvenebilirsiniz ben hep alış veriş yapıyorum ************ dan havuz sistemi ile çalıştığı için güvenilir

Benim1kedimvar

Link atar misiniz

Cotontzu_Siri

Linke girince ürünlerin arasında köpek gördüm :D

dollfacepersian

CotontzuSiri (Bilgisayardan giriyorum ve arada işareti bulamadığım için böyle yazdım)

Köpek çiftliğinin pet alışveriş sitesi olduğu için satılık köpekleri de siteye koyuyorlar anladığım kadarıyla.Alış veriş yapsam mı bilemedim?

Cotontzu_Siri

Bence kapıda ödeme ile alın

dollfacepersian

CotontzuSiri
Kapıda ödeme var mı anlayamadım.Yardımcı olur musunuz?

Cotontzu_Siri

Kapıda ödeme yok. Ama bedavaya tonlarca mama alabiliriz :DD.

Cotontzu_Siri

şimdi üye oldum sadece kredi kartı ve havale ile ödeniyor

Benim1kedimvar

Bence burdan almayın ben güvenemedim şahsen

dollfacepersian

CotontzuSiri
Hangisini tercih etmeliyim sizce?