Hangisini Önerirsiniz

aysenuroz

Anket

Sanabelle
(5 oy)
Advance
(4 oy)
Bozita
(14 oy)
Brit Care
(8 oy)
Toplam (31 oy)

Merhaba, 2 aylık kedim için Pro Plan kullanıyorum ama içeriğini beğenmiyorum pek. Maması kalmayınca mecburen almıştım. Brit care çok öneriliyor ama yorumlarını okudum neredeyse herkes ishal yaptığından şikayetçi. Kullanan var mı? Ekleyeceğim mamalardan hangisini önerirsiniz?

8 CEVAP

duman_cat_world

Yaa yanlış işaretledim Brit Care diyecektim yanlislikla Bozita ya bastım

duman_cat_world

Aralarından içerik açısından en iyi Sanabelle ve Brit Care. İkisinden birini kullanın bence. Bunların dışında Obivan Selection veya Prima Cat de güzeldir. Uygun fiyatlı ve kaliteli mamalar. 👍

gorgeous

advance ve britcare güzeldir ama britcarenin fazla et kullandığını duydum eskiden mama aık renkliymiş şimdi koyu olmuşl arkadaşımın kedileri kusuyormuş et güzel ama kusturuyormuş bence advance alın derim yada proplanda olur

tyguler

ben de bu mamalardan sanabelle ve brit care arasinda kaldım ben brit care a sans vermeyi düsünuyorum gecerken probiyotikle destekleyeceģim (activia yogurt ve laktozsu kefir). ishal sorunu yasamayız umarım bu desteklerimle. bence sans verilmeli

simbakedi

bozita kitten tahilsiz tavuklu kullandim ben cok memnun kaldim deneyebilirsini. hic sorun yasamadim

mrcasper

brit care , bozita , sanabelle hepsi güzel mamalar bütçenize uygun olan birini seçip kullanabilirsiniz ve ya dönüşümlü kullanırsınız kediniz hepsinden yararlanmış olur

theyusra

protein yüzdesi %36 yağı %18 altında ki mamaları almayın.

Poncimin

Brit Care veya Bozita. Ama ben olsam bunların arasından Brit Care alırdım. İshal yapma şikayetleri evet çokça var ama kediden kediye değişir bu durum. İçerik olarak baktığımızda en iyisi o.

Bildiğim kadarıyla (tam emin değilim) brit care mamanın %10'un dan azı kullanılmışsa iade alıyor. Şansınızı deneyin isterseniz bu marka ile. Eğer ikinci bir marka daha seçseydim Bozita derdim, ama oyum Brit Care. (Eğer bütçeniz yeterse Acana First Feast alabilirsiniz)