Mystic Tavuklu Yavru Kedi Maması Aldım İyimi Yaptım

mahber

Mystic yavru kedi mamasını aldım inşallah kedim yer yemezse artık sokak kedilerine vereceğim

12 CEVAP

tyguler

iyi yapmışşinız bence. reflex alacaktınız ondan çooook daha iyi

Palyaco

Orta segmwntte et içeriği en iyisi mytic fiyat olarak

mrcasper

bravo çok iyi yapmışsın

mrcasper

bravo çok iyi yapmışsın

mrcasper

bende sokaktakiler için almayı düşünüyorum

Bobur

Sokaktakiler için 1.5 kiloluk deneyin önce bazıları aşırı seçici olabiliyor. Benim beslediğim bazı kediler kokusunu pek beğenmediler.

Lils

İyi yapmışsınız yerse sıkıntı yok

mahber

teşşekürler

mrcasper

merhaba memnun kaldınız mı acaba

gulsundusmez

Bütçeniz varsa çok daha iyi mamalar var içerik olarak bozita acana orijin gibi

mahber

Mrcasper evet cok menmun kaldim kedim severek yiyor onunr koydugum gibi yedi ama kediden kediye degisebilir ama ben menmununm 🤗

Palyaco

2 aydır kullanıyorum tavuklu yetişkin mama tanesi kalp şeklinde ince dişleri ile guzel kırıyor nem ve yag orani guzel mamayi elle bile kolay kırılıyor bu önemli dişleri için bazı mamalar kütük gibi oluyor buda kediler icin dis sorunu oluyor