Yavru Kediyi Annesinden Ne Zaman Ayirabiliriz Acil Cevaplarsaniz Cok Mutlu Olurum.

Yavru kediyi annesinden ayırmak icin yavrunun kac haftalik olmasi lazim en az.

8 CEVAP

KedimVar

En az 1,5 aylık. Sma 2 aylık olmasını bekleyin.

ayseeny

Sağlıklı gelişemez süt emmesi önemli çabuk hastalanır ve cılız olur sonra

Benim1kedimvar

Annesi ayirdigi zaman alabilirsiniz

meldahilal

2 veya 3 aylık iyi dönem

Cotontzu_Siri

2 aylık

yasement

2-2.5 ay

1 aylikken ayirsak nolur yavruyu mama ile beslesem kendim nolur?

Denizzzzzz

En doğru zaman 2 2.5 aylık dönemleri acil bir durum yoksa ayırmayın bu süreçten önce ama acil ve gerekli bir durum varsa 1 aydan sonra sizde kedi sütü ile besleyebilirsiniz