Acil! İstanbul Hayvan Dernekleri

blue_hpood

arkadaşlar, sabah burada barınağa bırakacağım diye soru açan bir arkadaş vardı. istanbul/beykozda. rica ediyorum bilen varsa, beykoz’dan gidip yavruları alabilecek bir dernek var mı? instagramdan yazdım, hâlâ dönüş yok, bilen varsa numara vs. lütfen paylaşın. acil bir durum.

10 CEVAP

theyusra

mor pati derneği, encander, silivricanlari var belki bu dernekler yardımımcı olabilir size

blue_hpood

çok teşekkürler

blue_hpood

arkadaşlar hâlâ yuva yok, lütfen çevrenize duyurun. başka ne yapabilirim bilmiyorum..

Renklipati

*******BirSıcakYuva sizin için baktım Beykoz da. Bir dernek 0850 305 2169 burayı aradınız mı ,İst okadar sahiplenme yi bekleyen kedi varki biraz zaman alacak inşaAllah en kısa zamanda bulunur sıcak bir yuva..

Renklipati

Bir Mama

alaralovecats

******* bakabilirsiniz

alaralovecats

Bir mama

blue_hpood

arkadaşlar komşunun biri kedilere dadanmış. geçici olarak da olsa bakabilecek kimse var mı? lütfen çevrenize duyurun.

blue_hpood

uppp

Renklipati

Sansür olmuş yıldızlı yer *******