Kedimin Karnı Şiş Neden Acaba

kedimin sağlığı

15 CEVAP

nildogcat

Biraz daha detay verebilir misiniz?Karnının şişmesi bir çok nedenden dolayı olabilir.

Benim1kedimvar

Son zamanlarda olan bir şey miydi kaç aylık
ne zamandan beri böyle
ne kadar şiş
Ve neler yedirdin

kuru mama yaş mama ödül maması yiyor 1 veya iki haftadır böyle 6 aylık

bu aralar çok mama yiyor baya düştü mamaya

KenanKral

belki hamile yada çok yiyosa ondan

hamile olamaz çünkü erkek çok yediğinden olabilir neden çok yiyor acaba

vete danışmak lazım birde

yardımlarınız için teşekkürler

HAY_DOST

Bu da ne? !

derken

Denizzzzzz

İç parazit aşısı yapılıyormu düzenli olarak iç pazariti varsa buda şikik yapar

aşıları tam yapıldı düzenli olarak çok yemek yiyor ondan olabilir

daha doğrusu kuzenimin kedisi onlarda innternet yok ben yazdım

Fistikbonibon

Yavruysa yüksek ihtimal iç parazit olabilir

hmm teşekkürler