Yavru Kedileri Sahiplenmek İstemezsisniz

Karabocek

Çok zor durumdayım kedilere acilen yuva arıyorum yoksa yavru kedilerimi uzak yerlere bırkacaklarmıl ev sahibi daha 3 aylıklar ama dinlemiyorlar bana lütfen yardımcı olun bugünde kapalı kutuya kapatmışlar ben çıkardım lütfen bana yardımcı olun

4 CEVAP

indovf

Instagram'da bir çok hayvan sahiplendirme sayfası var. İlk aklıma gelen haysev

indovf

masum_gozler var bir de

Phoenix3

Niye bazı insanlar kedi köpek konusunda bu kadar vicdansız ki
Ben de sokaktakilere su koyuyorum şişeyi atıyor ya da çalıyorlar mama koyuyorum gördükleri anda laf edip kedi köpek toplayacaksın buraya verme şunlara git çöpe at ordan yesinler diyorlar mecbur kenara köşeye koyuyorum sularını mamaları da belirli yerlerde sabah erken saatte ya da akşam üstü hava kararmaya yakın hızlıca veriyorum :(

Phoenix3

İnstagram facebook sahibinden ya da sahibimolurmusun tarzı yerlere koyabilirsiniz veya tanıdığınız biri kedi sahiplenmek istiyorsa onun ikna işini hızlandırmaya çalışabilirsiniz.