Sokaktaki Yetişkin Kedilere, Kendi Kedimin Eski Yavru Kedi Mamasını Versem Sıkıntı Olur Mu?

Esims

Arkadaşlar yani kısacası yetişkin kedilere yavru kedi maması verilir mi? Bi sıkıntı olmaz dimi?

3 CEVAP

TatliPudink

Sokaktaki yetişkin kedilere verirsen sıkıntı olmaz. Ama evdeki yetişkin kedilere yavru kedi maması verilmez.

tyguler

sokaktaki kedilere genelde yavru mama veriliyor zaten. daha çok enerjiye ihtiyaç duydukları içimiş

simbakedi

hayir olmaz zaten yiyecekleri yok en azindan daha cok protein almis olurlar