Barınaktan Kedi Sahiplendim

Lunasibirya

Arkadaşlar bugün babamla barınağa gidip 2 tane yavru kedi sahiplendik ve mama bağışı yaptık aldığım kediler çok mutlu oldu biri erkek biri kız onları buraya eklicem koltukları tırmalamasın diye ne yapmam gerekiyor isimlerini bulamadım siz verin isimlerini :))

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Tırmalama tahtası alın. Biri erkek biri kızsa dikkatli olun, çiftleşmesinler.

yasement

Evet tirmalama tahtasi alin ve tirnaklarini duzenli kestirin

Lunasibirya

Çok mu pahalı tahtalar

Cotontzu_Siri

20 TL civarında

KedimVar

Tırmalama tahtası alın. Ayrıca büyüyünce erkeği kısırlaştırmanızı öneririm. Hem koku sorunu olmaz hem de yavruları olmaz. Tabi yavru istiyorsanız o başka. İsim konusuna gelince benim sevdiğim isimler şunlar: Üzüm, Misket, Gümüş, Peri (benim kedimin ismi :)), Pascal, Romeo.

KedimVar

Renklerini bilseydim daha iyi isim önerilerinde buluşabilirsin tabi :D

Lunasibirya

BeyaZ olan kız sarı olan erkek