Kedim Tüy Döküyor

meldahilal

kedim anında tüy dökmeye başaldı normal mı yoksa hastalık belirtimi hergün tariyorum başka ne yapmalıyım

30 CEVAP

meldahilal

YA TÜY DÖKMESİNİ MEVSİMDEN DİYORLAR YİLDA 2 KEZ DÖKERLER DİYE

meldahilal

AMA BİLEMEDİM YİNEDE

Cotontzu_Siri

Kullandığınız mama berbat. Daha kaliteli bir mama alın.

meldahilal

KEDİ BANA GELDİYİ ZAMAN BU MAMAYI ÖNERDİLER İSTERSENİZ DAHA İYİ BAKMAK İSTERSENİZ MİGROSTA 28 TL 1.5KG

meldahilal

YANİ MAMAYI VERDİLER

Cotontzu_Siri

Baktım zaten. Milletin önerisini dinleyene kadar içeriğine bakın.

Cotontzu_Siri

Market maması kullanıyorsunuz

Cotontzu_Siri

Size orijen gibi pahalı bir şey kullanın deniyorum mı. En azından golosi alın.

Cotontzu_Siri

Ki*

meldahilal

BEN MAMAYI ALMAYI İSTEMEDİK AYRICA MAMA BANA GELDİ BUNU KULLANIN DENİLDİ BENDE KULLANIYORUM İLK BAŞ MARKETTEN ALINDIĞINI BİLMİYORDUM BENDE BABAM AZ ÖNCE ALINCA ÖĞRENDİM ANLADINM CNMI

meldahilal

BEN MAMAYI ALMAYI İSTEMEDİK AYRICA MAMA BANA GELDİ BUNU KULLANIN DENİLDİ BENDE KULLANIYORUM İLK BAŞ MARKETTEN ALINDIĞINI BİLMİYORDUM BENDE BABAM AZ ÖNCE ALINCA ÖĞRENDİM ANLADINM CNM

meldahilal

BİDE AYRICA İÇERİĞİNDE TAVUKLU OLUNCA ALDIM VE BANA TAVUK YEMESİNİ ÖNERDİLER

meldahilal

BEN MAMAYA AYIRABİLEYECEĞİMİZ BÜTÇEYİ SÖYLEMİYORUM BAKARSANIZ

meldahilal

ZATEN BALIKLI MAMA VERİYORUM

meldahilal

PARASI FARK ETMEZ