Kedim 10 Aylık Dişi Kızgınlığa Girdimi Girmesini Anlayamıyorum

Merhaba kedim 10 aylık dişi kızgınlığa girdimi girmedimi anlayamıyorum yerlerde yatıp az da olsa sağ sol yapıyor duvarlardan sürtünüyor ama hiç miyavlama yok sadece sabah kapının önüne geliyor kaldırıyor bizi susuyor anlayamıyorum napmalıyım

8 CEVAP

Kızgınlığa girmesini beklemenize gerek yok kısırlaştırın direkt. Kızgınlık emareleri belirgindir, mutlaka anlarsınız yani. Memeler şişer sabahlara kadar kapının önünde bağırır popoyu yukarı kaldırıp yuvarlanır vs vs uzar.

Renklipati

Kedim 6,5 aylık ve dişi Çarşamba günü kısırlaştırma operasyonu var.. kızgınlığınlıga girmedi ille girmesini beklemek gerekmiyor onun sağlığı açısından yaptırın zamanı çoktan gelmiş.ayrıca her kedi bir olmuyor o yerde yuvarlanma bile kızgınlık belirtildi

blue_hpood

kısırlaştırın.

Peki sizce 1 kereliğine çiftleştiriyimmi veteriner iyi olur dedi ama korona pozitif

simbakedi

hayir korona pozitif olmasa bile ciftestirmeyin lutfen

Ayseghoul

Benim kedim daha tam 5 ayını doldurmamışken kızgınlığa girdi. Kilosunu bekliyordum kısırlaştırmak için. Şimdi ne ara kızgınlığı geçecek, o kısa aralık sürede nasıl kısırlaştırmak için randevu bulabileceğim stresindeyim.

Yaniz siz bir de çiftleştireyim mi diye düşünüyorsunuz. Böyle şeyler okuyunca insanlarda baya vakit ve enerji var diye düşünmeye başlıyorum. Ve imreniyorum.

Siz yine de çiftleştirmeyin bence.

Ayseghoul

Benim kedim daha tam 5 ayını doldurmamışken kızgınlığa girdi. Kilosunu bekliyordum kısırlaştırmak için. Şimdi ne ara kızgınlığı geçecek, o kısa aralık sürede nasıl kısırlaştırmak için randevu bulabileceğim stresindeyim.

Yaniz siz bir de çiftleştireyim mi diye düşünüyorsunuz. Böyle şeyler okuyunca insanlarda baya vakit ve enerji var diye düşünmeye başlıyorum. Ve imreniyorum.

Siz yine de çiftleştirmeyin bence.

Ayseghoul

Benim kedim daha tam 5 ayını doldurmamışken kızgınlığa girdi. Kilosunu bekliyordum kısırlaştırmak için. Şimdi ne ara kızgınlığı geçecek, o kısa aralık sürede nasıl kısırlaştırmak için randevu bulabileceğim stresindeyim.

Yaniz siz bir de çiftleştireyim mi diye düşünüyorsunuz. Böyle şeyler okuyunca insanlarda baya vakit ve enerji var diye düşünmeye başlıyorum. Ve imreniyorum.

Siz yine de çiftleştirmeyin bence.