Kedime Kaç Aylıkken Malta Baslamalı

Sutlac8

Kedim İran Persian kedisi bugün 3 ay bir günlük oldu tüyleri 6 aya kadar dökme yapmaz ama yaladığı için normal kedilerden daha uzun bu aylarda kusmasını istemediğim için iyi bi malt önerisi istiyorum açıklamasını ve yararını da anlatırsanız çok iyi olur aldığınız yeri ve fiyat aralığını da öğrenmek isterim

3 CEVAP

theyusra

benim kedimde uzun tüylü ve sokak kedisi olduğu için kendini çok fazla temizliyor, veterineri 55 günlükken kullandırtmaya başladı bize tüyleri uzun olduğu için ve ilk geldiğinde aşırı tüyleri dökülüyordu yani bir sürü tüy yuttuğuna eminim ama hiç sıkıntı yaşamadık iyi ki kullanmışım. küçük olduğu için 2 ya da 3 günde bir 1 cm olacak şekilde veriyorum. marka olarak da gimcat kullanıyorduk ama benimki sevmiyor zorla sıkıyorum ağzına, biopetactive alacağım şimdi fiyatı da 21 liraydı çağlar firmada gimcate göre ucuz yani

simbakedi

ben gimcat kullaniyorum memnunum. kedim basta yemiyordu ama agzinin kenarina sure sure alistirdim su an tupten bile yiyor. internette genelde 100g 74tlye satiliyor. cok uzun zaman gidiyor ama. eger iciniz rahat etmiyorsa haftada 1 kere verebilirsiniz. gimcatte her gun 6cm yaziyor ama ben 7 aylik kedime bile o kadar vermiyorum. onceden haftada 1 3-4 cm veriyordum simdi her gun o kadar veriyorum. miktarini siz ayarlayabilirsiniz. cok fazla vermek mide tembellesmesi yapiyor demislerdi dogrulugunu bilmiyorum.

Sutlac8

Teşekkür ederim cevaplarınız için aklımda bulunduracağım ☺️