Yumurtayı Acayip Seviyor Ne Yapmalıyım

BlindCat

Kızım yumurta yemeyi acayip seviyor ne sıklıkla vermeliyim kızım 4 aylık kedi

7 CEVAP

efruzg

Benimki de çok seviyor iki üç günde bir çok az miktarda veriyorum havalar sıcak çok vermemekte gerek

KedimVar

Bence haftada bir yumurtanın sarısını verin. Haşlayıp.

Cotontzu_Siri

Haftada bir bütün olarak verin

Benim1kedimvar

Beyazi olmadan sadece sarisini 10 gunde 1 veriyorum ama sicak havalarda daha da az veriyorum

Cotontzu_Siri

Benim köpeğim ilk geldiğinden beri haftada 3 yumurta yiyor

nyancat

Benim kedim ağzını bile değdirmiyor keşke biraz sevseydi

pinarcaya

Ayda 1 defa tam yumurtayı iyice haslayip veriyorum. Asıl faydalı kısmı beyaziymis fakat hastalık bulaşmaması için çok iyi haşlanması gerekiyormuş.