Lütfen Acil Yuva

Merhaba bu yavruyu 30 günlükken buldum 1 aydır bende benim 1 köpegim var ve gerçekten anlaşamiyorlar acilen sahiplendirmek zorundayım geçici veya kalıcı yuva olmak isteyen hiç mi çıkmaz sokakta çok kötü halde bulmuştum 1 ayda bütün bakimlarini herseyini yaptırdım suanda ne bir biti nede en ufak bir hastalığı var aşırı uysal bir kedi mutfak tezgahına çıkmak gibi bir huyu yok kum eğitimi de var sahiplenmek isterseniz 0555 034 8620 numarasını arayın lütfen erkek kedi bu çocuk ta sokağa gitmesin sokaklari bilmiyor ama maalesef başka çarem yok köpegimi başka bir odaya kapatmak zorundayım yoksa bu yavruya zarar verir

2 CEVAP

simbakedi

instagramdaki sahiplendirme sayfalarina da yazin. guzel ve net fotograflarini cekin kedinizin. derdinizi anlatan kisa bir mesajla insallah sahiplenir guzel biri. kediniz cok guzelmis umarim cabuk bulur yuva

blue_hpood

lütfen instagrama yazın.. muhakkak dönüş alırsınız, sokağa gitmesin bu can..