Sarımsaklı Maya Tableti

Benim1kedimvar

Baktım ama kimse doğru düzgün bir şey belirtmemiş lütfen bu tablet ile ilgili tecrübelerinizi yazar mısınız Evet farkındayım ısrarla bu soruyu soruyorum ama hala çokça fikirler alamadım

4 CEVAP

pamuk18pamuk

Ben kullanmadım ama internetten ne işe yaradığına dair bilgi buldum markaya göre değişir mi bilmiyorum heralde değişmez faydaları

pamuk18pamuk

Tüm ırk, yaş ve cinsiyette kediler için MAYA çiğneme tableti.sağlıklı ve kaliteli tüy gelişimini destekler,tüy dökülmesini azaltır,yaralanma ve operasyon sonrası deri iyeleşmesini hızlandırır,aşırı hareketli ve stresli kedileri sakinleştirir,prebiotik etkisi sayesinde mide barsak mikro-flora düzenini korur, sindirimi kolaylaştırır, kabız kedilerde dışkının yumuşamasını sağlar.
sağladığı zengin Cholin sayesinde karaciğer metabolizmasını düzenler, yağlanmayı önler.
Yavrulu dişilerin süt verimini artırır.

pamuk18pamuk

Umarım yardımcı olur

KedimVar

Ever ben kedimin yavruları varken vermiştim. Hamile Ta da doğum yapmış kedilere normalinin 2 katı tavsiye ediliyor. Alacaksanız Beaphar markasını öneririm.