Üye Engelleme Seçeneği Yok Mu

Bıktım artık her baktığımda bir iki üyenin özellikle birinin salakça yeminle salakça soru başlıklarını görmekten yaa. Benim bazı sorularımı daha önce silen yönetim bu sürekli abuk subuk konu açanlara niye müdahale etmiyor, hadi etmiyor bizim engellemek gibi bi seçeneğimiz olsa da görmek zorunda kalmasak yaa

6 CEVAP

tyguler

bencede olmalı öyle bir özellik. günde 5 defa aynı soru açılıyor.
ayrıca soru cevaplarda kendi yazdığımızı kendimiz silebilelim ve düzenleyebilelim.

simbakedi

keşke gelse o özellik ya. dediğiniz kişiyi anladım ve asla 20 yaşında olduğuna inanmıyorum. bana özel mesaj atıp hakkımda soru bile açtı yani :D

Renklipati

Malesef ne silme ne engelleme var,hakta veriyorum bazan okadar gereksiz sorular görüyor um sırf soru açayım da ne olursa olsun cinsinden, diğer acil gerçek ihtiyaç sahibi soruları göremiyor cevap veremiyoruz

simbakedi

bilmiyorum soru limiti acil bir durumda dezavantaj olabilir ama bir mod lazım buraya yani

Ay valla yaa, beş olsa iyi, on soru net yani ve yine yeni yeniden açmış, bu kadar mı boş biri anlamadım ki. İsmini yazmaya çekinmem calico minoş mu ne boksa işte zaten bi sorusuna dayanamadım yazdım, kalktı mı bilmem. Geçen ş. butonuna bastım yazdım sonra sorular açılmadı bi daha bana, ne zaman alış-veriş yaptım eski haline döndü. Hayır yani puanlar da bi işe yaramıyo ki hadi puan toplayalım diye sorup dursunlar diycem o da yok.

Limit verilmeli bence günde şu kadar soru sorabilirsiniz gibi. Sitenin ciddiyeti de bozuluyor.