Ever Clean Mi? Silica Mi?

Zeynooo

Arkadaşlar kedim ilk geldiğinde silica ile ince taneli kum karıştırdım 1 buçuk ay kullandık gayet memnunduk . Ince taneli kum gözüne girdi çok dağıtmaya başladı. Bende bu ay sadece silica kum aldım 2 paketi bosalttim. 12 gündür kullanıyorum artık kedim yanına gidip miyavliyir. Bide idrarını topaklamiyor silica ben kakasini bekletmeden atıyorum. Ever clean duydum taneleri nasıl çok mu küçük kullanışı nasıl idrar topaklaniyur mu ? Bilgisi olanlar yardım lütfen.

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

silica kullanmayın çok zararlı, onun yerine bentonit kullanın. ever clean çok iyi ama fiyatları biraz yüksek

Cotontzu_Siri

Topaklanıyor. Ever clean ince taneli bentonit öneririm

pamuk18pamuk

Ever clean

Zeynooo

Bentonit idrarı topaklaniyor mu ? Silica da idrar i topaklanmiyordu öyle kalıyordu karistiyurdum .

Zeynooo

Cotontzu_siri bentonit kalın taneli kum solucan daha mi büyük tanesi yoksa aynı mi?