Köpeğim İçin Uygun Zemin Nasıl Olmalı

irmtnc3

Köpeğim ilk geldiği zamanlar bahçede salık duruyordu fakat 1-2 ay sonra bahçemizde bulunan ağaçların diplerini sürekli kazıyor ve köklerine kadar kuyu oluşturuyordu bizde bu şekilde yer yaptık yerde de teller var kazmaması için fakat köpeğim için ve temizlik görünüş açısından çok kötü kullanışsız oldu buraya ne yapabiliriz çim yapamıyoruz çünkü sürekli gezindiği ve idrarını yaptığı için çimler ölüyor yada çıkmıyor bu zemin e nasıl bir şey yapabiliriz?

6 CEVAP

zibityus

keskin olmayan, yuvarlak 1-3 cm büyüklüğünde taşlarla kaplayabilirsiniz. çıplak ayakla gezerken ayağınızı acıtmayacak taşlar

Ben araştırma yapmıştım beton çeker ve soğuk olur diye tavsiye etmediler toprakta pire kene falan onuda geçtim bende parke taşı döşettirdim belli bi kısmı toprak bıraktımki tuvaletini yaptım gayet temiz ve kullanışlı

irmtnc3

Upp

irmtnc3

Upp

irmtnc3

Upp

irmtnc3

Uppp